Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gramos

Është emri yt Gramos? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Garnik, Garnock, Gramoz, Girencio, Garnoc, Gwernach, Gernas, Giraneza
Vajza me tinguj të ngjashëm:Garmangahis, Guernica, Gourangi, Garance, Garnis, Gouranga, Gernaisa, Goranka
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 2/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Mosi
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Gresa, Xheneta, Laureta
Facebook:

+/- 380 Gramos's në Facebook. Pozicioni #68847
Kategoritë:Emrat e bebeve djem me 6 shkronja
Komente nga GramosPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gramos? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gramos? Voto për emrin tënd