Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Mirjan

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Mirjan.
Është emri yt Mirjan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Paqe
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Mirjana
Djem me tinguj të ngjashëm:Morgan, Marciano, Morgen, Moraganny, Marcin, Morrison, Mirzan, Morcan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Marigona, Mirjana, Marjan, Maria Juana, Marijana, Marjaana, Marijona, Marcianna
Vlerësimi:
4.5/5
yje 16 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 16 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 16 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Bekim, Emin
Emrat e motrave:Fatmire, Refike
Facebook:

+/- 380 Mirjan's në Facebook. Pozicioni #68682
Kategoritë:Emra sllav - Emrat me 6 shkronja - Emrat e bebeve djem me 2 rrokje - Emrat e bebeve djem me 6 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja
Komente nga MirjanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mirjan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mirjan? Voto për emrin tënd