Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Besmir

Është emri yt Besmir? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Bojimír
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bismar, Beyzanur, Bechanira, Beijzanur, Beyza Nur, Busenur, Bessy Merari
Vlerësimi:
5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Jo, Besi
Emrat e vëllezërve:Ardit, Erol
Emrat e motrave:Majlind, Irisa, Mirjeta, Jona, Rinesa, Alkida, Leonita, Sihana, Fatione, Jonita, Elda
Facebook:

+/- 1985 Besmir's në Facebook. Pozicioni #20677
Kategoritë:
Komente nga Besmir


Besmir ( 19 vjeç) 2020-09-18
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Besmir? Voto për emrin tënd


Është emri yt Besmir? Voto për emrin tënd