Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Njomza

Është emri yt Njomza? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Nguyen Minh Hung, Nguyễn Minh Đức, Nguyễn Minh Kha, Nachmanke, Nikunj, Nguyễn Hữu Nghị, Nahcomence, Ngọc Quang
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nexhmije, Nazmije, Nokomis, Nazmija, Nghiencuu, Ngọc Hương, Ngocnhung, Nguyên Hồng
Vlerësimi:
4.5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 8 vota
Pseudonime:Nomxa, Noja, Moza, Ozza, Xoxa, Noxha
Emrat e vëllezërve:Erblin, Kushtrim, Njomzak, Mërgim, Maltin
Emrat e motrave:Erisa, Eliza, Rinesa, Njomzake, Xheneta, Marigona, Zyrija
Facebook:

+/- 1365 Njomza's në Facebook. Pozicioni #27247
Kategoritë:Emrat me 6 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja
Komente nga Njomza


Njomza ( 21 vjeç) 2019-08-01
Jo
Njomza ( 17 vjeç) 2019-11-03
I paparë

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Njomza? Voto për emrin tënd


Është emri yt Njomza? Voto për emrin tënd