Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gloria

Është emri yt Gloria? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Gellir, Gjallar, Geesler, Gilroy, Gilary, Guiller
Vajza me tinguj të ngjashëm:Glorie, Glora, Guiliara, Guler, Glory, Glria, Gloriah, Gülru
Vlerësimi:
4.5/5
yje 152 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 106 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 105 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 104 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 146 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 144 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Tea, Irini, Antea
Facebook:

+/- 330880 Gloria's në Facebook. Pozicioni #339
Kategoritë: - Emrat e Amerikës Latine - Popullore slloven emrat vajzë - Popullore italian emrat vajzë - Popullore anglisht emrat vajzë - Popullore Swahilian emrat vajzë - Popullore indonezian emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1932 - Popullore Catalonian emrat vajzë
Komente nga GloriaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gloria? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gloria? Voto për emrin tënd