Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Glorie

Është emri yt Glorie? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Gellir, Gjallar, Geesler, Gilroy, Gilary, Guiller
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gloria, Glora, Guiliara, Guler, Glory, Glria, Gloriah, Gülru
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 1/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 785 Glorie's në Facebook. Pozicioni #40797
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga GloriePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Glorie? Voto për emrin tënd


Është emri yt Glorie? Voto për emrin tënd