Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Mira

Është emri yt Mira? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Meera, मीरा
Djem me tinguj të ngjashëm:Mario, Maher, Murray, Monroe, Morrey, Munir, Munro, Morrie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mara, Maira, Meri, Miri, Marie, Marea, Manara, Maura
Vlerësimi:
4.5/5
yje 216 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 153 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 154 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 153 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 206 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 202 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Helga, Erisa, Flávia, Irini
Facebook:

+/- 70095 Mira's në Facebook. Pozicioni #1249
Kategoritë: - Top 100 fund emrat - Emrat e Amerikës Latine - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore fund emrat vajzë - Popullore danez emrat vajzë - Popullore korean emrat vajzë - Popullore slloven emrat vajzë - Popullore indonezian emrat vajzë - Popullore Tagalogisht emrat vajzë
Komente nga MiraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mira? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mira? Voto për emrin tënd