Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Dalina

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Dalina.
Është emri yt Dalina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Fisnik
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Dylan, Dilon, Daylan, Daylon, Dalyn, Daylin, Dolen, Diylan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dilan, Delanna, Dalena, Delina, Dylana, Delene, Delanei, Dilean
Vlerësimi:
5/5
yje 29 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 24 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 25 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 24 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 25 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 25 vota
Pseudonime:Jo, Lina, Dali, Ina, Lili, Asgjë Sepse Janë Mësuar Me Emrin Tim Nuk Ka Problem, Dalina, Pse Këtë Emër, Liljana, Jojo, Delina, Doli, Djala, Dale, Dalina Qfarë Emri Palidhje
Emrat e vëllezërve:Skam, Gentjan, Arton, Dilan, Dorart, Blerton, Guxim, Bujar, Juljan, Enedi
Emrat e motrave:Skam, Delfina, Erina, Aferdita, Arta, Diona, Rina, Dila, Albina, Dorela, Bina, Bona, Teuta, Mira, Fjorentina
Facebook:

+/- 1405 Dalina's në Facebook. Pozicioni #26707
Kategoritë:Emrat me 3 rrokjeve - Emrat me 6 shkronja - Emrat përfundon në A - Top 100 shqiptar emrat - Emrat me më shumë vota - Emrat Girl me më shumë vota - Popullore lituanez emrat vajzë - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 3 rrokje - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja
Komente nga Dalina


Dalina ( 21 vjeç) 2017-05-10
nuk me pelqen
Dalina ( 20 vjeç) 2018-01-11
eshte emer shume i mir dhe jam e lumtur qe prinderit e ma kane vendosur per kete emer
Dalina ( 3 vjeç) 2018-01-26
Jo
Dalina ( 28 vjeç) 2018-04-29
Emer Qe Tingllon Bukur
Merhane 2019-05-02
Emer shum shum i mir
Delina 2019-06-10
jam e lumtur qe kam kete emer
Dalina ( 13 vjeç) 2020-01-07
Jo nuk kam komente
Dalina ( 13 vjeç) 2020-01-07
Jo nuk kam komente
Daliname I Bukuri Ne Bote ( 58 vjeç) 2020-03-12
Emeri me i bukur ne bote
Dalina ( 10 vjeç) 2020-10-22
Jo
Sepse jam e kënaqur....
Dalina ( 50 vjeç) 2021-07-14
Jam shume e kenaqur!

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dalina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dalina? Voto për emrin tënd