Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Daylan

Është emri yt Daylan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Dylan, Dilon, Daylon, Daylin, Dalyn, Dolen, Diylan, Delano
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dalina, Dilan, Delanna, Dalena, Delina, Dylana, Delene, Delanei
Vlerësimi:
5/5
yje 35 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 30 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 30 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 29 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 31 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 30 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1550 Daylan's në Facebook. Pozicioni #24833
Kategoritë:
Komente nga DaylanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Daylan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Daylan? Voto për emrin tënd