Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dilan

Është emri yt Dilan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Dylan, Dilon, Daylan, Daylon, Dalyn, Daylin, Dolen, Diylan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dalina, Delanna, Dalena, Delina, Dylana, Delene, Delanei, Dilean
Vlerësimi:
4.5/5
yje 131 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 95 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 94 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 91 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 115 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 114 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Jo
Emrat e motrave:Dalina, Jo
Facebook:

+/- 9415 Dilan's në Facebook. Pozicioni #6190
Kategoritë:Emrat Frëngjisht - Popullore spanjisht emrat boy - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja - Emrat Top1000 amerikane në vitin 2009 - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga DilanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dilan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dilan? Voto për emrin tënd