Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Katia

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Katia.
Është emri yt Katia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:I pastër
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Catharina
Djem me tinguj të ngjashëm:Keith, Kato, Kito, Kody, Kaido, Kaytoo, Khoade, Kade
Vajza me tinguj të ngjashëm:Keidi, Keita, Kadi, Katie, Kute, Kote, Keite, Kadia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 92 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 64 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 64 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 64 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 89 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 88 vota
Pseudonime:Kate
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Zeine, Alva
Facebook:

+/- 33550 Katia's në Facebook. Pozicioni #2227
Kategoritë:Emrat sllovake - Popullore francez emrat vajzë - Popullore italian emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja
Komente nga Katia


Katia ( 17 vjeç) 2019-09-20
Eshte nje emer i thjesht per tu kuptuar dhe per tu shqiptuar si dhe me pelqen me shume nga te gjithe emrat e tjere
Katia ( 17 vjeç) 2019-09-20
Eshte nje emer i thjesht per tu kuptuar dhe per tu shqiptuar si dhe me pelqen me shume nga te gjithe emrat e tjere

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Katia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Katia? Voto për emrin tënd