Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Alva

Është emri yt Alva? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Alvin
Djem me tinguj të ngjashëm:Alp, Albi, Alfio, Alba, Aalif, Aalf, Ailbe, Alfie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alfia, Alpa, Alvy, Alivia, Alopa, Alphie, Alifia, Alfiyah
Vlerësimi:
4/5
yje 47 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 32 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 33 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 33 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 46 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 45 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 7000 Alva's në Facebook. Pozicioni #7862
Kategoritë:Top 100 suedez emrat - Emrat e Amerikës Latine - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore suedez emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1884
Komente nga AlvaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alva? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alva? Voto për emrin tënd