Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Alfia

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Alfia.
Është emri yt Alfia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:i ndershëm
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Alp, Albi, Alfio, Alba, Aalif, Aalf, Ailbe, Alva
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alpa, Alvy, Alivia, Alopa, Alphie, Alifia, Alfiyah, Aholibah
Vlerësimi:
4.5/5
yje 30 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 17 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 16 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 17 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 26 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 26 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1015 Alfia's në Facebook. Pozicioni #33837
Kategoritë:Emrat Spanjisht
Komente nga AlfiaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alfia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alfia? Voto për emrin tënd