Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Alifia

Është emri yt Alifia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Alp, Albi, Alfio, Alba, Aalif, Aalf, Ailbe, Alva
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alfia, Alpa, Alvy, Alivia, Alopa, Alphie, Alfiyah, Aholibah
Vlerësimi:
4.5/5
yje 65 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 23 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 24 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 24 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 47 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 43 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 900 Alifia's në Facebook. Pozicioni #36940
Kategoritë:Popullore indonezian emrat vajzë
Komente nga AlifiaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alifia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alifia? Voto për emrin tënd