Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dylan

Është emri yt Dylan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Dillon, Dyllan
Djem me tinguj të ngjashëm:Dilon, Daylan, Daylon, Dalyn, Daylin, Dolen, Diylan, Delano
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dalina, Dilan, Delanna, Dalena, Delina, Dylana, Delene, Delanei
Vlerësimi:
4.5/5
yje 218 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 98 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 97 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 96 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 184 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 187 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 365110 Dylan's në Facebook. Pozicioni #309
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore arab emrat boy - Popullore francez emrat boy - Popullore italian emrat boy - Popullore holandez emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Popullore hungarez emrat boy - Popullore spanjisht emrat boy - Popullore polonisht emrat boy - Emrat popullore Holandez 2012
Komente nga DylanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dylan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dylan? Voto për emrin tënd