Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Daylin

Është emri yt Daylin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Dylan, Dilon, Daylan, Daylon, Dalyn, Dolen, Diylan, Delano
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dalina, Dilan, Delanna, Dalena, Delina, Dylana, Delene, Delanei
Vlerësimi:
4.5/5
yje 188 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 173 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 170 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 172 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 172 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 169 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1665 Daylin's në Facebook. Pozicioni #23571
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 spanjisht emrat - Popullore spanjisht emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në Shtetet e Bashkuara (Amer
Komente nga DaylinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Daylin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Daylin? Voto për emrin tënd