Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Bujar

Është emri yt Bujar? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Beqir, Booker, Bicoir, Bisschier, Bashar, Bjorre, Boubacar, Basri
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bisera, Bushra, Besara, Bekar, Beker, Besire, Bouchra, Boukhari
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Bal
Emrat e vëllezërve:Skam, Altin, Endrit
Emrat e motrave:Skam, Anita
Facebook:

+/- 4260 Bujar's në Facebook. Pozicioni #11558
Kategoritë:Emrat me 5 shkronja - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga BujarPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Bujar? Voto për emrin tënd


Është emri yt Bujar? Voto për emrin tënd