Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Besire

Është emri yt Besire? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Beqir, Bujar, Booker, Bicoir, Bisschier, Bashar, Bjorre, Boubacar
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bisera, Bushra, Besara, Bekar, Beker, Bouchra, Boukhari, Bjor
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Besa
Emrat e vëllezërve:Samet
Emrat e motrave:Leonora, Mirjeta, Bademe, Behare
Facebook:

+/- 40 Besire's në Facebook. Pozicioni #366648
Kategoritë:
Komente nga Besire


Besire ( 39 vjeç) 2016-05-09
jo nuk kam ndonje koment

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Besire? Voto për emrin tënd


Është emri yt Besire? Voto për emrin tënd