Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Benard

Është emri yt Benard? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Bannruod, Bamard, Bennert, Beamard, Binnert, Benert, Bennard, Bonard
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bannruod, Bamard, Bennert, Beamard, Binnert, Benert, Bennard, Bonard
Vlerësimi:
4.5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 9 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Jo Nk Kam Vella Binjak, Jo Nk Kam Vllezer
Emrat e motrave:Jo Nk Kam Moter Binjake, Nk Kam Moter
Facebook:

+/- 6725 Benard's në Facebook. Pozicioni #8092
Kategoritë:Emrat Frëngjisht - Emrat me 6 shkronja - Popullore shqiptar emrat boy - Popullore Swahilian emrat boy - Popullore Swahilian emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1906 - Emrat e bebeve djem me 6 shkronja
Komente nga Benard


Benard ( 20 vjeç) 2016-10-09
Jo nk kam moter

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Benard? Voto për emrin tënd


Është emri yt Benard? Voto për emrin tënd