Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kasandra

Është emri yt Kasandra? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Keandra, Kentaro, Keondre, Kendor, Kynedyr, Keyondre, Kuinder, Knutr
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kendra, Kassandra, Kasondra, Kindra, Kiandria, Kendria, Kósa Andrea, Kimatra
Vlerësimi:
5/5
yje 41 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 31 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 31 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 29 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 39 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 40 vota
Pseudonime:Kasi, Qaso
Emrat e vëllezërve:Jo, Po
Emrat e motrave:Jo, Po
Facebook:

+/- 9930 Kasandra's në Facebook. Pozicioni #5966
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Emrat me 8 shkronja - Popullore arab emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 8 shkronja
Komente nga Kasandra


Kasandra 2019-07-26
Po
Kasandra 2019-12-14
me pelqen si emer dhe dua te dia cfare kuptimi ka

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kasandra? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kasandra? Voto për emrin tënd