Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kendra

Është emri yt Kendra? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Keandra, Kentaro, Keondre, Kendor, Kynedyr, Keyondre, Kuinder, Knutr
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kasandra, Kassandra, Kasondra, Kindra, Kiandria, Kendria, Kósa Andrea, Kimatra
Vlerësimi:
4.5/5
yje 412 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 331 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 329 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 327 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 361 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 353 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 157935 Kendra's në Facebook. Pozicioni #638
Kategoritë:Top 100 spanjisht emrat - Popullore spanjisht emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në Shtetet e Bashkuara (Amer - Top 100 emra të njohura në Shtetet e Bashkuara (Am
Komente nga KendraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kendra? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kendra? Voto për emrin tënd