Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kassandra

Është emri yt Kassandra? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Cassandra
Variante:Kass
Djem me tinguj të ngjashëm:Keandra, Kentaro, Keondre, Kendor, Kynedyr, Keyondre, Kuinder, Knutr
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kasandra, Kendra, Kasondra, Kindra, Kiandria, Kendria, Kósa Andrea, Kimatra
Vlerësimi:
4.5/5
yje 238 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 166 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 164 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 166 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 224 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 217 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 24005 Kassandra's në Facebook. Pozicioni #2943
Kategoritë:Emrat greke - Popullore spanjisht emrat vajzë - Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga KassandraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kassandra? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kassandra? Voto për emrin tënd