Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Cassandra

Është emri yt Cassandra? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Casandra, Cassander, Kassandra, Κασσανδρος
Djem me tinguj të ngjashëm:Chandra, Chamdra, Cendry, Chander, Cender, Casander, Cantor, Chandro
Vajza me tinguj të ngjashëm:Casandra, Cassaundra, Cindra, Candra, Chantrea, Chandria, Chaundra, Cundry
Vlerësimi:
4.5/5
yje 122 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 67 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 66 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 64 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 102 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 100 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 214725 Cassandra's në Facebook. Pozicioni #473
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore suedez emrat vajzë - Popullore norvegjez emrat vajzë
Komente nga CassandraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Cassandra? Voto për emrin tënd


Është emri yt Cassandra? Voto për emrin tënd