Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Cantor

Është emri yt Cantor? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Chandra, Cendry, Chamdra, Chander, Cender, Casander, Chandro, Camedyr
Vajza me tinguj të ngjashëm:Casandra, Cassandra, Cassaundra, Cindra, Chantrea, Candra, Chandria, Chaundra
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 90 Cantor's në Facebook. Pozicioni #198504
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga CantorPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Cantor? Voto për emrin tënd


Është emri yt Cantor? Voto për emrin tënd