Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Cassaundra

Është emri yt Cassaundra? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Chandra, Chamdra, Cendry, Chander, Cender, Casander, Cantor, Chandro
Vajza me tinguj të ngjashëm:Casandra, Cassandra, Cindra, Candra, Chantrea, Chandria, Chaundra, Cundry
Vlerësimi:
4/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 2/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2970 Cassaundra's në Facebook. Pozicioni #15343
Kategoritë:
Komente nga CassaundraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Cassaundra? Voto për emrin tënd


Është emri yt Cassaundra? Voto për emrin tënd