Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kendria

Është emri yt Kendria? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Keandra, Kentaro, Keondre, Kendor, Kynedyr, Keyondre, Kuinder, Knutr
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kasandra, Kendra, Kassandra, Kasondra, Kindra, Kiandria, Kósa Andrea, Kimatra
Vlerësimi:
4.5/5
yje 13 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 10 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1585 Kendria's në Facebook. Pozicioni #24414
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga KendriaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kendria? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kendria? Voto për emrin tënd