Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Stelio

Është emri yt Stelio? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Stol, Suthleah, Still, Saadli, Siddel, Suthley, Stilwell, Siddell
Vajza me tinguj të ngjashëm:Stella, Stela, Sitala, Sheetal, Sadiola, Sidal, Shitala, Shadwel
Vlerësimi:
4.5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 11 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Amelia
Facebook:

+/- 520 Stelio's në Facebook. Pozicioni #54762
Kategoritë:
Komente nga StelioPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Stelio? Voto për emrin tënd


Është emri yt Stelio? Voto për emrin tënd