Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Fioralba

Është emri yt Fioralba? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Vajza me tinguj të ngjashëm:Freya Liv
Vlerësimi:
4.5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 9 vota
Pseudonime:Fjori
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Amelia
Facebook:

+/- 65 Fioralba's në Facebook. Pozicioni #250854
Kategoritë:Emra italiane - Emrat me 4 rrokjeve - Emrat me 8 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 4 rrokje - Emrat e bebeve vajza me 8 shkronja
Komente nga FioralbaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Fioralba? Voto për emrin tënd


Është emri yt Fioralba? Voto për emrin tënd