Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Anel

Është emri yt Anel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Anil, Anıl, Anieli, Aniol, Amell, Aniel, Amul, Amelio
Vajza me tinguj të ngjashëm:Amelia, Aniela, Anila, Amel, Analía, Ameli, Amal, Amali
Vlerësimi:
4.5/5
yje 120 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 84 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 83 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 83 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 109 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 110 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 9360 Anel's në Facebook. Pozicioni #6216
Kategoritë: - Emrat Girl duke filluar me A - Top 100 Afrikës së Jugut emrat - Emrat e bebeve vajza me 4 shkronja - Popullore Afrikës së Jugut emrat vajzë
Komente nga AnelPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Anel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Anel? Voto për emrin tënd