Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Amalie

Është emri yt Amalie? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Amalia
Djem me tinguj të ngjashëm:Anel, Anil, Anıl, Anieli, Aniol, Amell, Aniel, Amul
Vajza me tinguj të ngjashëm:Amelia, Aniela, Anila, Amel, Analía, Ameli, Amal, Amali
Vlerësimi:
4/5
yje 241 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 212 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 211 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 208 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 236 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 233 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1985 Amalie's në Facebook. Pozicioni #20679
Kategoritë:Top 100 danez emrat - Top 100 norvegjez emrat - Emra daneze Top 100 2010 - Emrat e Amerikës Latine - Popullore danez emrat vajzë - Popullore norvegjez emrat vajzë
Komente nga AmaliePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Amalie? Voto për emrin tënd


Është emri yt Amalie? Voto për emrin tënd