Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Roel

Është emri yt Roel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Hrodwulf
Variante:Roeli, Roelie, Roelien, Roeline, Roelinka, Roelke, Rolie, Rolien, Roline, Rolle, Rulke, Ruolke
Djem me tinguj të ngjashëm:Raul, Rolo, Reilly, Royal, Rolly, Roeill, Riley, Roly
Vajza me tinguj të ngjashëm:Raila, Ryella, Rula, Rylee, Raaheel, Rahil, Rolie, Royale
Vlerësimi:
4.5/5
yje 97 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 39 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 37 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 39 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 87 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 86 vota
Pseudonime:Opel, Roelex, Romel
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 28125 Roel's në Facebook. Pozicioni #2598
Kategoritë:Emrat e shkurtër - Emrat Frëngjisht - Emrat me 1 rrokjen - Emrat me 4 shkronja - Popullore holandez emrat boy - Popullore shqiptar emrat boy - Popullore spanjisht emrat boy - Emrat e bebeve djem me 1 rrokje - Popullore Tagalogisht emrat boy - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja
Komente nga RoelPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Roel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Roel? Voto për emrin tënd