Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Bellini

Është emri yt Bellini? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Blin, Blaine, Blane, Blain, Blayne, Blaney, Blian, Baal-Hamon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bleona, Belina, Belèn, Blume, Bilen, B'elanna, Bellona, Bảo Linh
Vlerësimi:
4.5/5
yje 21 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 14 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 14 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 19 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 19 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 225 Bellini's në Facebook. Pozicioni #101070
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga BelliniPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Bellini? Voto për emrin tënd


Është emri yt Bellini? Voto për emrin tënd