Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Aldrin

Është emri yt Aldrin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Alderino, Aleteren, Alteren, Altern, Aldair Moen
Vajza me tinguj të ngjashëm:Aldriona, Alderina, Aldriana, Aldriyona
Vlerësimi:
5/5
yje 45 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 40 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 40 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 39 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 41 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 41 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Aurela
Facebook:

+/- 39825 Aldrin's në Facebook. Pozicioni #1959
Kategoritë:Popullore spanjisht emrat boy
Komente nga AldrinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aldrin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aldrin? Voto për emrin tënd