Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Alderino

Është emri yt Alderino? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Aldrin, Aleteren, Alteren, Altern, Aldair Moen
Vajza me tinguj të ngjashëm:Aldriona, Alderina, Aldriana, Aldriyona
Vlerësimi:
3/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 1/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Emrat filluar me A - Emrat me 8 shkronja - emrat Boy filluar me A - Emrat e bebeve djem me 4 rrokje - Emrat e bebeve djem me 8 shkronja
Komente nga AlderinoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alderino? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alderino? Voto për emrin tënd