Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Blinda

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Blinda.
Është emri yt Blinda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:i bukur
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Blendi, Bilent, Bulent, Bliant, Balwant, Bilnaat, Ballint, Bülent
Vajza me tinguj të ngjashëm:Belinda, Blenda, Blend, Blanda, Belanda, Bellanita, Blanid, Blyant
Vlerësimi:
4.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 2/5 yje 2 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Blendi
Emrat e motrave:Nuk Kam
Facebook:

+/- 405 Blinda's në Facebook. Pozicioni #65856
Kategoritë:Emrat amerikanë - Emrat me 6 shkronja
Komente nga Blinda


Benilda ( 18 vjeç) 2017-04-30
kuptimi i emrit tim cfare perfaqeson ky emer

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Blinda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Blinda? Voto për emrin tënd