Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Olisa

Është emri yt Olisa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Olis, Oliks, Olek, Olakeakua, Oles, Oleksiy, Oleos, Olezka
Vajza me tinguj të ngjashëm:Olsa, Olesja, Olga, Olesia, Olesya, Olaug, Olicia, Olise
Vlerësimi:
4/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Lisa, Olsa, Lica, Isa
Emrat e vëllezërve:Olsar, Oltis
Emrat e motrave:Riga, Lira, Lorita, Velsa
Facebook:

+/- 1425 Olisa's në Facebook. Pozicioni #26418
Kategoritë:Emrat amerikanë - Emrat me 5 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja
Komente nga Olisa


Olisa ( 12 vjeç) 2017-01-24
Emri im është shumë I lehtë por shumica e njerezve më pyesin SE pse nuk me një emër tjeter dhe cili është kuptimi I tij
Olisa ( 15 vjeç) 2019-01-27
Emri Olisa eshte emer afrikan ku ka domethenje hyjni
Olisa ( 12 vjeç) 2019-06-30
une deri tani se kam ditur kuptimin e emrit tim por nuk me pelqen se vetem nje zot eshte e ai eshte allahu e emri im ka kuptimin zot

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Olisa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Olisa? Voto për emrin tënd