Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Olis

Është emri yt Olis? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Oliks, Olek, Olakeakua, Oles, Oleksiy, Oleos, Olezka, Oleg
Vajza me tinguj të ngjashëm:Olsa, Olisa, Olesja, Olga, Olesia, Olesya, Olaug, Olicia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Ol, Lis, Oli
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 265 Olis's në Facebook. Pozicioni #88889
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja
Komente nga Olis


Olis ( 1 vjeç) 2018-12-13
Me pelqen shum

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Olis? Voto për emrin tënd


Është emri yt Olis? Voto për emrin tënd