Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Oleg

Është emri yt Oleg? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Helge
Variante:Олег
Djem me tinguj të ngjashëm:Olis, Oliks, Olek, Olakeakua, Oles, Oleksiy, Oleos, Olezka
Vajza me tinguj të ngjashëm:Olsa, Olisa, Olesja, Olga, Olesia, Olesya, Olaug, Olicia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 22 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 19 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 20 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 22075 Oleg's në Facebook. Pozicioni #3140
Kategoritë:Emrat sllovake - Emrat e shkurtër - Popullore fa emrat boy
Komente nga OlegPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Oleg? Voto për emrin tënd


Është emri yt Oleg? Voto për emrin tënd