Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Olga

Është emri yt Olga? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Helga
Variante:Olesia, Olya, Ольга, Оля, Olgica
Djem me tinguj të ngjashëm:Olis, Oliks, Olek, Olakeakua, Oles, Oleksiy, Oleos, Olezka
Vajza me tinguj të ngjashëm:Olisa, Olsa, Olesja, Olesia, Olesya, Olaug, Olicia, Olise
Vlerësimi:
4/5
yje 291 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 177 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 176 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 177 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 280 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 281 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 150205 Olga's në Facebook. Pozicioni #663
Kategoritë:Emrat rusë - Top 100 grek emrat - Top 100 çek emrat - Top 100 polonisht emrat - Top 100 Catalonian emrat - Popullore turk emrat boy - Popullore çek emrat vajzë - Popullore grek emrat vajzë - Popullore fund emrat vajzë - Popullore rusisht emrat vajzë
Komente nga OlgaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Olga? Voto për emrin tënd


Është emri yt Olga? Voto për emrin tënd