Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ledri

Është emri yt Ledri? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Lothario, Luther, Lothar, Liter, Lyder, Ludter, Laodir, Lothaire
Vajza me tinguj të ngjashëm:Latoria, Latorria, Leodora, Laoutar, Latorry, Leidira, Luthera, Ltre
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Lorena, Rona
Facebook:

+/- 60 Ledri's në Facebook. Pozicioni #262739
Kategoritë:Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja
Komente nga Ledri


Ledri 2017-09-02
eshte emer ilir supozohet

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ledri? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ledri? Voto për emrin tënd