Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lothar

Është emri yt Lothar? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Lotharius
Djem me tinguj të ngjashëm:Lothario, Luther, Liter, Lyder, Ludter, Laodir, Lothaire, Lautaro
Vajza me tinguj të ngjashëm:Latoria, Latorria, Leodora, Laoutar, Latorry, Leidira, Luthera, Ledri
Vlerësimi:
4.5/5
yje 28 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 22 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 22 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 22 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 26 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 25 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2035 Lothar's në Facebook. Pozicioni #20259
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga LotharPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lothar? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lothar? Voto për emrin tënd