Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Leodora

Është emri yt Leodora? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Lothario, Luther, Lothar, Liter, Lyder, Ludter, Laodir, Lothaire
Vajza me tinguj të ngjashëm:Latoria, Latorria, Laoutar, Latorry, Leidira, Luthera, Ledri, Ltre
Vlerësimi:
3.5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 40 Leodora's në Facebook. Pozicioni #353821
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga LeodoraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Leodora? Voto për emrin tënd


Është emri yt Leodora? Voto për emrin tënd