Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lothario

Është emri yt Lothario? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Luther, Lothar, Liter, Lyder, Ludter, Laodir, Lothaire, Lautaro
Vajza me tinguj të ngjashëm:Latoria, Latorria, Leodora, Laoutar, Latorry, Leidira, Luthera, Ledri
Vlerësimi:
2/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 130 Lothario's në Facebook. Pozicioni #149613
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga LotharioPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lothario? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lothario? Voto për emrin tënd