Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Luther

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Luther.
Është emri yt Luther? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Njerëz
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Lothario, Lothar, Liter, Lyder, Laodir, Ludter, Lothaire, Lautaro
Vajza me tinguj të ngjashëm:Latoria, Latorria, Leodora, Laoutar, Latorry, Leidira, Luthera, Ledri
Vlerësimi:
4.5/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 10 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 17205 Luther's në Facebook. Pozicioni #3827
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat Top1000 amerikanë në 1881
Komente nga LutherPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Luther? Voto për emrin tënd


Është emri yt Luther? Voto për emrin tënd