Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Genesa

Është emri yt Genesa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Gomez, Ganesh, Ganesha, Gia Hùng, Genes, Gia Hoàng, Gosewinus, Genc
Vajza me tinguj të ngjashëm:Genisa, Gonca, Genica, Genji, Genis, Ginessa, Ganga, Gangga
Vlerësimi:
3/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 1/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Taulant, Arvanit
Emrat e motrave:Abetare
Facebook:

+/- 460 Genesa's në Facebook. Pozicioni #60031
Kategoritë:Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja
Komente nga GenesaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Genesa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Genesa? Voto për emrin tënd