Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Sean

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Sean.
Është emri yt Sean? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Zoti është i dhemshur
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:John
Variante:Shane, Shauna, Shaunna, Shawn, Sine
Djem me tinguj të ngjashëm:Sinan, Sion, Shan, Shawn, Sem, Sajan, Senen, Shaun
Vajza me tinguj të ngjashëm:Suzana, Siena, Sena, Sihana, Sina, Suna, Shon, Sonia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 132 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 70 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 68 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 69 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 119 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 119 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1071865 Sean's në Facebook. Pozicioni #76
Kategoritë:Emrat irlandez - Emrat e shkurtër - Emrat me 4 shkronja - Top 100 anglisht emrat - Popullore çek emrat boy - Emrat popullore irlandeze - Popullore italian emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1965
Komente nga SeanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sean? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sean? Voto për emrin tënd