Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Elvana

Është emri yt Elvana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Elvin, Elfin, Elvyn, Elphin, Elvem, Elivan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elvina, Elvan, Elvine, Elvyne, Elvinia, Elivina, Elvena, Elfina
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Griseld
Emrat e motrave:Elsa, Dorina, Klea
Facebook:

+/- 585 Elvana's në Facebook. Pozicioni #50476
Kategoritë:Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja
Komente nga ElvanaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elvana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elvana? Voto për emrin tënd