Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Clarissa

Është emri yt Clarissa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Clara
Djem me tinguj të ngjashëm:Clark, Clarke, Clerk, Clerc, Clarck, Clarus, Cleirach, Celeres
Vajza me tinguj të ngjashëm:Clariss, Claris, Clarisa, Clarisse, Cloris, Clarice, Clarrisa, Clairys
Vlerësimi:
4.5/5
yje 241 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 180 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 181 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 179 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 220 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 223 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 62590 Clarissa's në Facebook. Pozicioni #1390
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Popullore polonisht emrat vajzë - Popullore spanjisht emrat vajzë - Popullore indonezian emrat vajzë - Popullore Tagalogisht emrat vajzë - Popullore Afrikës së Jugut emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në Shtetet e Bashkuara (Amer
Komente nga ClarissaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Clarissa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Clarissa? Voto për emrin tënd