Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Clarke

Është emri yt Clarke? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Clark, Clerk, Clerc, Clarck, Clarus, Cleirach, Celeres, Clares
Vajza me tinguj të ngjashëm:Clariss, Claris, Clarisa, Clarisse, Clarice, Cloris, Clarrisa, Clarissa
Vlerësimi:
5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 7255 Clarke's në Facebook. Pozicioni #7606
Kategoritë:Popullore Swahilian emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1881
Komente nga ClarkePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Clarke? Voto për emrin tënd


Është emri yt Clarke? Voto për emrin tënd