Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Clarrisa

Është emri yt Clarrisa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Clark, Clarke, Clerk, Clerc, Clarck, Clarus, Cleirach, Celeres
Vajza me tinguj të ngjashëm:Clariss, Claris, Clarisa, Clarisse, Cloris, Clarice, Clarissa, Clairys
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 945 Clarrisa's në Facebook. Pozicioni #35669
Kategoritë:Emrat me 8 shkronja - Emrat e Amerikës Latine - Emrat e bebeve vajza me 8 shkronja
Komente nga ClarrisaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Clarrisa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Clarrisa? Voto për emrin tënd